Хочуть Познайомитись       VIP АНКЕТИ       Шлюбні оголошення

Нижче зібрані Питання, які найчастіше задають наші клієнти у Львові

Питання:

Які у Вас вікові обмеження що до знайомств ?

Відповідь:

В нас можуть реєструватись мужчини та жінки, яким виповнилось 18 років і далі вікових обмежень у нас немає. Хоча хочемо попередити жінок віком від 60 років зустріти пару важче, ніж жінці 45 років.

 

 

 

Питання:

Як у Вас зберігаються особисті дані клієнта і як вони захищені ?

Відповідь:

Каталог Індивідуального Пошуку – це конфеденційна інформація, яка доступна тільки зарєєстрованим мужчинам і жінкам в Каталозі Індивідуального Пошуку із серйозними намірами знайомства, створенням сімї. Сайт – www.12dz.com, ця інформація доступна всім і заповнюється самостійно мужчиною, або жінкою, які вже зарєєструвались в Каталозі Індивідуального Пошуку, або АКТИВОВАНІ (перевірені адміністрацією сайту), будьте обережні пишучи особисту інформацію інформацію про себе на сайті www.12dz.com , ми за це відповідальності не несемо.

Запевняємо Вас, що надана Вами особиста інфрмація захищена і надійно зберігається. Вона може бути використана тільки в рамкахпрограми Індивідуального Пошуку Сайту www.12dz.com, і Каталогу “DVI ZIRKY”.

 

 

 

Питання:

Я на цьому сайті вже біля місяця, підкажіть будь-ласка як можна пришвидшити пошук і що для цього потрібно ?

Відповідь:

Дуже допомагає в Пошуці:

  •  VIP анкета, Ви зразу є на першій сторінці, і Вас бачать тисячі коритувачів сайту. Більш детальна інформація тут.

Слідкуйте за НОВИНАМИ САЙТУ, МИ ВЕСЬ ЧАС ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ, БАГАТО НАПИСАНО СТАТЕЙ на сайті "DVI ZIRKY", можливо щось Вам підкажуть. З повагою Адміністратор Сайту і Каталогу Індивідуального Пошуку "DVI ZIRKY" Зоряна Володимирівна.

 

 

 

Питання:

На сайті перебуваю давно, вела неоднократно переписки... Та коли доходило до чогось серйозного, то все закінчувалось плачевно...:( Бачу у Вас є кваліфіковані спеціалісти по знайомствах, читала відгуки клієнтів, і склалось про Вас дуже хороше враження.То ж як у Вас замовити послуги знайомств ?

Відповідь:

Дякуємо за хороше враження та розуміння. 

Усі деталі, або ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗНАЙОМСТВ можна по:
Моб. Тел    (+38) 093-34-87-426;
                            (+38) 099-38-09-427;
                            (+38) 096-86-52-087;
E-mail   dvi-zirky@ukr.net;
                     12dz.com@ukr.net;
Skype    Dvi Zirky

ICQ    694796778

 

 

 

Питання:

Як замовити VIP АНКЕТУ ?

Відповідь:

Замовити VIP анкету дуже навіть просто, а саме читатйте деталі тут 

 

 

 

Питання:

Скажіть будь-ласка як швидко познайомитися на цьому сайті?

Відповідь:

Як швидко познайомитися? Це питання цікавить багатьох користувачів сайту "DVI ZIRKY". Для цього потрібно заповнити Анкету, подати своє гарне фото, описати себе, партнера для шлюбу, чи спільного життя, чи дружби - це вже самі собі вибираєте - самому писати до користувачів сайту "DVI ZIRKY".
 


Дуже допомагає в Пошуці:
  •  VIP анкета, Ви зразу є на першій сторінці, і Вас бачать тисячі коритувачів сайту. Більш детальна інформація тут.
  • Також на сайті є  Оголошення знайомств, більш детальна інформація тут.

Слідкуйте за НОВИНАМИ САЙТУ, МИ ВЕСЬ ЧАС ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ, БАГАТО НАПИСАНО СТАТЕЙ на сайті "DVI ZIRKY", можливо щось Вам підкажуть. З повагою Адміністратор Сайту і Каталогу Індивідуального Пошуку "DVI ZIRKY" Зоряна Володимирівна.

 

 

 

Питання:

ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЯ. ОДИН З КОРИСТУВАЧІВ САЙТУ - ДВІ ЗІРКИ, МЕНЕ ОБРАЖАЄ НЕЦЕНЗУРНИМИ СЛОВАМИ. ЯК ПОСТУПАТИ В ДАНОМУ ВИПАДКУ?

Відповідь:

Реєструючись на сайті DVI ZIRKY користувач підписується під правилами користування сайтом, а саме:

Регистрация Пользователя на Сайте www.12dz.com подтверждает присоединение его к данному Соглашению.

Пользователь, принимая данное Соглашение:

Подтверждает, что ознакомился с условиями настоящего Соглашения.

Гарантирует, что его возраст не менее 18 лет.

Несет личную ответственность за содержание информации и материалов, опубликованных им на Сайте, за сохранность и конфиденциальность данных, необходимых для его авторизации на Сайте.

Осознает, что Сайт может содержать материалы, ориентированные только на совершеннолетних Пользователей.

Обязуется использовать Сайт в соответствии с действующими и применимыми в данной области законами Украины.

Обязуется не публиковать в открытом доступе адреса электронной почты, почтовые адреса, номера телефонов, ссылки и другие контакты.

Обязуется не публиковать оскорбления, клевету, нецензурные выражения, порнографические или иные аморальные материалы; материалы, демонстрирующие или пропагандирующие жестокость, террор или насилие; материалы, оскорбляющие человеческое достоинство; а также иные материалы, не соответствующие закону Украины.

Обязуется не вводить в заблуждение других Пользователей, а также не преследовать их и не досаждать им; не вступать в контакт с другими Пользователями в случае совершения ими действий, явно свидетельствующих о нежелании контакта с Пользователем; не заниматься сводничеством.

Обязуется не использовать без согласования с Главным Администратором Сайт для привлечения внимания других Пользователей к товарам, работам или услугам, производимым, реализуемым, выполняемым или оказываемым Пользователем или иными лицами, не использовать Сайт для распространения рекламных материалов или материалов незаконной пропаганды.

 

З ЧАСУ ПЕРЕБУВАННЯ НА САЙТІ КОРИСТУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ ДАНІ ПРАВИЛА. ЯКЩО КОРИСТУВАЧ ІГНОРУЄ ЦІ ПРАВИЛА, АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ ПІСЛЯ СКАРГ КОРИСТУВАЧІВ, БЛОКУЄ ЗЛОВМИСНИКА САЙТУ DVI ZIRKY на 1 місяць. ПРИ ПОВТОРНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ DVI ZIRKY, НЕ ПРИЙНЯВШИ ДО УВАГИ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ КУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ, ЗЛОВМИСНИК ВИДАЛЯЄТЬСЯ З САЙТУ, ЗАНОСИТЬСЯ В ЧОРНИЙ СПИСОК, А ПРИ ХУЛІГАНСТВІ ПЕРЕДАЄТЬСЯ В ПРОКУРАТУРУ.

З ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ "DVI ZIRKY". БУДЬТЕ УВАЖНІ ПРИ СПІЛКУВАННІ З КОРИСТУВАЧАМИ САЙТУ, САЙТ ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОСТУПУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСІВ, ДАЮЧИ СВОЇ ТЕЛЕФОНИ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В КУЛЬТУРІ СПІЛКУВАННЯ КОРИСТУВАЧА, ПРИ ПЕРЕПИСЦІ З КОРИСТУВАЧАМИ САЙТУ. ПЕРКОНАЙТЕСЯ В ДОБРИХ НАМІРАХ КОРИСТУВАЧА І ЛИШЕ ТОДІ ОБМІНЮЙТЕСЯ ТЕЛЕФОНАМИ.

АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СПІЛКУВАННЯ КОРИСТУВАЧАМИ САЙТУ, ЗА МЕЖАМИ САЙТУ, ТОБТО У ВІЛЬНОМУ СПІЛКУВАННЮ МІЖ КОРИСТУВАЧАМИ. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ У ВИБОРІ ДРУЗІВ.

З ПОВАГОЮ І ПОБАЖАННЯМИ ГАРНОГО СПІЛКУВАННЯ НА САЙТІ "DVI ZIRKY"

 

Меню сайту
Меню сайту
Besucherzahler meet and marry russian women
счетчик посещений
Рейтинг@Mail.ru